Trzeci już raz pragniemy zaprosić całą Rodzinę Misyjną na spotkanie kolędowe pod przewodnictwem ks. Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby. Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 stycznia 2019 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie. Wszystko rozpocznie się wspólną Eucharystią, w której swój udziała zapowiedział ks. Biskup. Po Mszy Świętej przejdziemy na małą aulę Instytutu gdzie podczas spotkania przy stole będziemy słuchać kolęd w wykonaniu „młodych artystów”.

Do wspólnego spotkania, zapraszamy wszystkich, którzy czują się członkami naszej Rodziny Misyjnej. Przede wszystkim drogich Rodziców naszych misjonarzy i misjonarek; bliższą i dalszą rodzinę, tych, którzy są związani z misjonarzami w sposób duchowy i pomagają im praktycznie każdego dnia poprzez swoją modlitwę i ofiarę; zapraszamy także tych, którym sprawa misji jest droga i są w to dzieło zaangażowani. 

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do Nas i wziąć udział w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny dostępny na naszej stronie.

Zapraszamy!!!

Komentarze są wyłączone.