30 czerwca-6 lipca 2019 roku

Misyjne Wakacje Z Bogiem Turnus I

W niedzielę 30 czerwca rozpoczęliśmy nasze kolonie. Przez cały tydzień poszukiwaliśmy prawdziwych skarbów. Wiemy, że w życiu wcale nie są najważniejsze pieniądze, czy korzyści materialne……  Już na pierwszym spotkaniu w grupach doszliśmy do wniosku, że rodzina, bliscy, przyjaciele, zdrowie to właśnie to powinno się liczyć dla każdego człowieka.  My  jako poszukiwacze skarbów jednak nie zaprzestaliśmy zgłębiania wiedzy na tym, odczuwaliśmy jakiś dziwny brak… Ale brak czego?

Kolejne dni, kolejne spotkania, rozmowy, odkrycia- wspólnymi siłami odnaleźliśmy klejnoty jakimi były; Chrzest,  Pismo Święte,Eucharystia, Pokuta i Pojednanie. Codziennie uczestniczyliśmy także w Mszach Św. wysłuchując kazań, które w swoich treściach zawierały liczne, bardzo pomocne przekazy.

W poniedziałek mieliśmy przyjemność gościć pszczelarza, który przekazał nam wiele licznych i ciekawych informacji o pszczołach, natomiast w czwartek mogliśmy wysłuchać prezentacji o wolontariacie w Gruzji i Abchazji, od kobiety, która sam, miała okazję doświadczyć tego na własnej skórze.

Ponadto nasz wspólnie spędzony czas wypełniały liczne zabawy i rozrywki, zapraszamy do ich obejrzenia na zdjęciach 😉

 

Komentarze są wyłączone.