Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najszczersze życzenia Aby narodzony Jezus obudził w nas to co jeszcze uśpione. Ożywił w nas czułość, wrażliwość, pokorę i radość dziecka. Byśmy potrafili cieszyć się z każdego detalu, by zaraził nas swoją miłością, którą będziemy w stanie przekazać wszystkim, nie tylko najbliższym. By nasze serca przepełnione były dobrocią, dzięki której będziemy w stanie przezwyciężyć każde zło. Niech ta niesamowita magia trwa przez cały rok, nie tylko od święta. Wesołych świąt spędzonych w rodzinnym gronie wraz z Chrystusem!

„W grocie Narodzenia jest życie Boga, który „zniża się” do człowieka , a w grocie Zmartwychwstania jest to nasze życie, które zostaje wzniesione do Boskiej nieśmiertelności Bez Narodzenia Zmartwychwstanie byłoby niemożliwe, a bez Zmartwychwstania Narodzenie nie miałoby sensu „ Ks. Mieczysław Łusiak

Szczególne życzenia kierujemy do wszystkich misjonarzy i misjonarek, którzy Święta spędzają w obcych krajach, z ludźmi, z którymi nie łączą ich więzy krwi, a jednak  potrafili zrezygnować ze swoich tradycji i dotychczasowych  przywiązań na rzecz pomocy i czynienia dobra dla innych ludzi.

Komentarze są wyłączone.